AKVARELOVÁ DÍLNA INDIGOVÝ CHRÁM

Každý toužíme po místě, kde bychom mohli být v tichu, klidu, sami se sebou a samy za sebe, kde se od nás nic neočekává, nejsme pod nátlakem, kde můžeme svobodně dýchat, regenerovat, sbírat síly, odpojit se a napojit na ty zdroje, které nám přináší pocit sounáležitosti se zemí i s tím, co nás přesahuje. Náš chrám. Pojďme si ho nejen připomenout, ale také zhmotnit do podoby Indigového chrámu, abychom mohli i očima obdivovat tu krásu, kterou jsme v sobě jako architekti vystavěli.

Pomocí indigové akvarelové barvy a pod vedením zkušené lektorky Hany Molkové si namalujete svůj indigový chrám.

Cena kurzu: 900Kč

Kurz si rezervujte zálohou 350Kč. Doplatek na místě lektorce 550Kč.

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 192/23.
350 Kč 289,26 Kč bez DPH
AKVARELOVÁ DÍLNA INDIGOVÝ CHRÁM
Náš chrám. Naše bezpečné útočiště. Máme ho v sobě a stále si ho sebou nosíme, ale často na něj zapomínáme. Pojďme si ho nejen připomenout, ale také zhmotnit do podoby Indigového chrámu, abychom mohli i očima obdivovat tu krásu, kterou jsme v sobě jako architekti vystavěli.
Naučíte se základní práci s akvarelem metodou mokré do mokrého. Pomocí indigové akvarelové barvy si namalujete svůj indigový chrám.
Dílna je vhodná pro každého, nejvíce pro ty, kteří mají chuť malovat a zároveň hledají odvahu začít. V naší dílně dostanete podporu, bezpečný prostor i zkušené vedení. Získejte u nás důvěru ve vlastní schopnosti.
 

Workshop je vhodný opravdu pro každého, není potřeba mít jakékoliv výtvarné zkušenosti. Pokud si říkáte, že malovat neumíte, je pro vás workshop rozhodně vhodným bezpečným prostorem, abyste se mohli přesvědčit o opaku. Doporučujeme pouze zvážit vhodnost pro děti s ohledem na celkovou délku workshopu. Rádi bychom pro všechny účastníky vytvořili příjemnou atmosféru, ve které mohou nerušeně tvořit.

Veškerý materiál je v ceně kurzovného. Doporučujeme vzít sebou desky na výkresy A3, pokud je máte. V opačném případě vám výkres zabalíme.

LEKTOR/více info:
Hana Molková
FC: @jelenineleni
www.instagram.com/jeleni_neleni

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení