kurz MOZAIKA S POKRAČOVÁNÍM

Lektor: Lída Horníková

Doba trvání: až 4 hodiny

Cena kurzu: 2450Kč,  po kurzu máte možnost pokračovat v MOZAIKOVÉ DÍLNĚ?

REZERVUJTE SI MÍSTO NA MOZAICE

 

Na čtyřhodinovém kurzu Vás naučíme, jak ze střepů vyskládat obrázek, dát mu rysy i obrys a vdechnout mu život. V mozaikové dílně dlaždice malujeme a pálíme. Pracujete s jedinečnými efektními dlaždicemi různých barev a vzorů, které čekají na vás, až je rozřežete, rozštípete a zpátky poskládáte :) 

Vyskládáte si krásné obrazce na podklad o velikosti cca 30x30cm (zrcadlo, obraz, střední květináč nebo menší podnos). Pokud ale právě potřebujete velký květináč, stolek nebo větší podnos, domluvíme se na postupu na místě.
 
Jak dlouho kurz trvá:
Ono tak trochu záleží na vás. Jsou mezi vámi fofrníci, kteří si poskládají barevnou mozaiku a běží domů po dvou hodinách a jsou požitkáři, kteří střepy několikrát přeskládají, aby jejich obrázek byl dokonalý. Směrodatná je teda maximální délka, která je 4 hodiny. Pokud výrobek nestihnete dodělat, máte možnost přijít do mozaikové dílny podle ceníku.
 
Co je zahrnuto v kurzovném:
- vše, co potřebujete k dokonalé mozaice z kachlí. DESÍTKY druhů barevných kachlí, které v dílně vlastnoručně malujeme, také  oblázky, keramické reliéfy
- profesionální nářadí
- kafíčko, čaj, voda, sušenky
- nádherné prostředí SlouFlou Pracovny
- podklad na mozaikování - středně velký květináč, tác/podnos nebo zrcadlo (vel. cca 30x30cm)
 
 Co by Vás ještě mohlo zajímat:
- je možné si přinést na mozaikování vlastní podklad (židličky, truhličky, krabice na čaje, stojan na kytky, stolečky..). U velkých obsahů se zvýší cena za použitý materiál
- pokud byste se chtěli poradit, stačí napsat naší lektorce a domluvíte se na postupu a realizaci 
info@slouflou.cz