NA SKLENIČKU S KERAMIKOU

Chcete se SETKAT S KAMARÁDY,RODINOU a zároveň "zabavit ruce" a popovídat si U SKLENIČKY VÍNA, nebo u kávy? Hledáte PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ V CENTRU PRAHY a baví vás MALOVÁNÍ KERAMIKY? Pak přijďte k nám :)

Celý prostor SLOU FLOU OBÝVÁKU bude JEN PRO VÁS a vaší skupinku :) Můžete si vybrat jakoukoliv keramiku a využít všechny BARVY A POMŮCKY, které naše SLOU FLOU PRACOVNA nabízí. V přední části Slou Flou OBÝVÁKU bude pro vás připraveno POSEZENÍ a káva, limonády, karafy s citrusovou vodou nebo čaj. Pak už si jen můžete užít nerušeného klidu a TVOŘENÍ S VAŠIMI BLÍZKÝMI VE SLOU FLOU :)

Setkání můžete uspořádat v kterýkoliv den, VČETNĚ VÍKENDŮ. Stačí nám napsat, v jaký termín přijdete a my se Vám obratem ozveme a vše domluvíme :) Zálohu 1000Kč zaplatíte, až vše naplánujeme :)

Doporučujeme partu do DVACETI OSOB :). 

DETAILNÍ INFORMACE NALEZNETE NÍŽE :)

NAPIŠTE NÁM TERMÍN, KDY K NÁM PŘIJDETE :)

Termín si rezervujete uhrazením zálohy 1000Kč vč. DPH.

Varianta:
Dostupnost VOLNA MÍSTA
Kód: 261/ZAL
1 000 Kč 826,45 Kč bez DPH
NA SKLENIČKU S KERAMIKOU

POPIS AKCE:

Pokud máte domluvený termín s Vaší "skupinkou" (kamarádi, kolegové z práce, rodina), stačí nám poslat datum a my Vám odepíšeme a vše domluvíme (potvrzení termínu a detaily akce). Následně si termín zarezervujete uhrazením zálohy 1000Kč. 

Občerstvení/jídlo a víno si můžete přinést vlastní a nebo rádi po domluvě zařídíme.

Káva, domácí limonády, čaj a karafy s vodou s citrusy budou připraveny :)

CENA: 

Podle počtu keramiky, kterou si u nás namalujete a počtu osob. Nemusí malovat každý, setkání si můžete přizpůsobit dle vaší nálady :)

1. Keramika na oslavu/setkání (200-500Kč,dle typu keramiky)

Keramiku, kterou chcete malovat, si můžete vybrat přímo ve Slou Flou na místě v den akce. Pokud ale chcete nějaký konkrétní typ, tak je lepší si ji vybrat na stránkách malujkeramiku.cz a stačí nám poslat soupis tři týdny před oslavou. My keramiku objednáme a bude zde pro vás připravena v den akce :) 

NABÍDKA KERAMIKY

2. Slou Flou OBÝVÁK poplatek - 120Kč/ 1 osoba

V ceně je celý prostor slou flou OBÝVÁKU (přední místnost), kde bude přichystané posezení s kávou, čajem, domácími limonády a karafy s citrusovou vodou. Bude zde pro Vás po celou dobu slečna lektorka, která vám přichystá kávu, pomůže s občerstvením a s celým plynulým průběhem akce :) Nemusíte se starat ani o následný úklid, ten je na nás :)

3. Slou Flou PRACOVNA poplatek - 250Kč/ 1kus keramiky

Poplatek za služby a prostor keramické dílny - zadní místnost (glazury, štětce, následný výpal keramiky, pomůcky k malování, zástěry,..). Po celou dobu se o vás postará naše lektorka, která vám vysvětlí techniky a způsob malování :)

Minimální útrata za 3 hodiny soukromé akce - 3.000Kč (v útratě je započteno: keramika a Slou Flou PRACOVNA poplatek)

 

Možnost koupit víno u nás: růžové a bílé víno od vinaře z Mikulovic (láhev 280,-)

Občerstvení – můžete si přinést vlastní, nebo můžeme zařídit podle vaší představy