NA SKLENIČKU S KERAMIKOU

Chcete se SETKAT S KAMARÁDY,RODINOU a zároveň "zabavit ruce" a popovídat si U SKLENIČKY VÍNA, nebo u kávy? Hledáte PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ V CENTRU PRAHY a baví vás MALOVÁNÍ KERAMIKY? Pak přijďte k nám :)

Celý prostor SLOU FLOU OBÝVÁKU bude JEN PRO VÁS a vaší skupinku :) Můžete si vybrat jakoukoliv keramiku a využít všechny BARVY A POMŮCKY, které naše SLOU FLOU PRACOVNA nabízí. V přední části Slou Flou OBÝVÁKU bude pro vás připraveno POSEZENÍ a káva, limonády, karafy s citrusovou vodou nebo čaj. Pak už si jen můžete užít nerušeného klidu a TVOŘENÍ S VAŠIMI BLÍZKÝMI VE SLOU FLOU :)

Setkání můžete uspořádat v kterýkoliv den, VČETNĚ VÍKENDŮ. Stačí nám napsat, v jaký termín přijdete a my se Vám obratem ozveme a vše domluvíme :) Zálohu 1000Kč zaplatíte, až vše naplánujeme :)

Doporučujeme partu do DVACETI OSOB :). 

DETAILNÍ INFORMACE NALEZNETE NÍŽE :)

NAPIŠTE NÁM TERMÍN, KDY K NÁM PŘIJDETE :)

Termín si rezervujete uhrazením zálohy 1000Kč vč. DPH.

Varianta:
Dostupnost VOLNA MÍSTA
Kód: 261/ZAL
1 000 Kč 826,45 Kč bez DPH
NA SKLENIČKU S KERAMIKOU

POPIS AKCE:

Pokud máte domluvený termín s Vaší "skupinkou" (kamarádi, kolegové z práce, rodina), stačí nám poslat datum a my Vám odepíšeme a vše domluvíme (potvrzení termínu a detaily akce). Následně si termín zarezervujete uhrazením zálohy 1000Kč. 

Občerstvení/jídlo a víno si můžete přinést vlastní a nebo rádi po domluvě zařídíme.

Káva, domácí limonády, čaj a karafy s vodou s citrusy budou připraveny :)

CENA: 

Podle počtu keramiky, kterou si u nás namalujete a počtu osob. Nemusí malovat každý, setkání si můžete přizpůsobit dle vaší nálady :)

1. Keramika na oslavu/setkání (200-500Kč,dle typu keramiky)

Keramiku, kterou chcete malovat, si můžete vybrat přímo ve Slou Flou na místě v den akce. Pokud ale chcete nějaký konkrétní typ, tak je lepší si ji vybrat na stránkách malujkeramiku.cz a stačí nám poslat soupis tři týdny před oslavou. My keramiku objednáme a bude zde pro vás připravena v den akce :) 

NABÍDKA KERAMIKY

2. Slou Flou OBÝVÁK poplatek - 120Kč/ 1 osoba

V ceně je celý prostor slou flou OBÝVÁKU (přední místnost), kde bude přichystané posezení s kávou, čajem, domácími limonády a karafy s citrusovou vodou. Bude zde pro Vás po celou dobu slečna lektorka, která vám přichystá kávu, pomůže s občerstvením a s celým plynulým průběhem akce :) Nemusíte se starat ani o následný úklid, ten je na nás :)

3. Slou Flou PRACOVNA poplatek - 250Kč/ 1kus keramiky

Poplatek za služby a prostor keramické dílny - zadní místnost (glazury, štětce, následný výpal keramiky, pomůcky k malování, zástěry,..). Po celou dobu se o vás postará naše lektorka, která vám vysvětlí techniky a způsob malování :)

Minimální útrata za 3 hodiny soukromé akce - 3.000Kč (v útratě je započteno: keramika a Slou Flou PRACOVNA poplatek)

 

Možnost koupit víno u nás: růžové a bílé víno od vinaře z Mikulovic (láhev 280,-)

Občerstvení – můžete si přinést vlastní, nebo můžeme zařídit podle vaší představy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení