NAROZENINOVÁ OSLAVA S MALOVÁNÍM KERAMIKY

Hledáte místo pro uspořádání NEZAPOMENUTELNÉ  OSLAVY, kde budou rodiče v nádherném prostředí a děti si užijí oslavu i s MALOVÁNÍM KERAMIKY? Právě pro vás je SLOU FLOU :)

Oslava se odehrává v přední reprezentativní místnosti, která je nádherně zařízená a FOTKY Z OSLAVY budou vaší velkou chloubou. K ruce vám bude šikovná KOORDINÁTORKA, která také povede s dětmi MALOVÁNÍ NA KERAMIKU. Pro malování máme připravenou druhou místnost SLOU FLOU PRACOVNU, kde máme veškeré zázemí pro tvoření. VÝZDOBA, veškeré vybavení, káva, limonády a čaje jsou samozřejmostí.

Věřte, že se vám nebude chtít odejít :)

Doporučujeme partu do maximálně DVACETI DĚTÍ a jejich doprovod :). 

DETAILNÍ INFORMACE NALEZNETE NÍŽE :)

Stačí nám napsat v jakém termínu si oslavu přejete a my vás obratem kontaktujeme :) Poté si termín rezervujete uhrazením zálohy 1000Kč vč. DPH. 

NAPIŠTE NÁM TERMÍN VAŠÍ OSLAVY:)

Dostupnost VOLNA MÍSTA
Kód: 252
4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
NAROZENINOVÁ OSLAVA S MALOVÁNÍM KERAMIKY

CENA OSLAVY: 

4 990Kč vč. DPH. (v ceně je 10ks keramiky)

- pokud si budete chtít namalovat více kusů keramiky, každá další keramika je za 350Kč/1ks (v ceně je keramika, glazury, veškeré pomůcky a vybavení dílny a následný výpal)

U NÁS MÁTE VŠE, CO JE PRO DOKONALOU OSLAVU TŘEBA: 

TŘI HODINY ČISTÉHO ČASU NA OSLAVU v prostorách SlouFlou - přední část SLOU FLOU OBÝVÁK a zadní část SLOU FLOU PRACOVNA je po celou dobu oslavy jen pro vás. Přední část je reprezentativní a budete zde mít přichystané občerstvení, dekorace, fotostěnu s rekvizitami, výzdobu a veškeré zázemí pro skvělou oslavu. V zadní části bude připravená dílna pro malování s dětmi, kde společně děti vytvoří dárek pro oslavence. 

KOORDINÁTORKU, která vám pomůže s přípravami oslavy a doladí společně s Vámi akci k dokonalosti. S dětmi pak vytvoří NAROZENINOVÝ PAMÁTEČNÍ TALÍŘ PRO OSLAVENCE. Ideální počet pro jednu koordinátorku je 10 dětí. Pokud chcete pořádat oslavu pro více dětí, doporučujeme zvážit přiobjednání druhé koordinátorky. 

Součástí oslavy je MALOVÁNÍ KERAMIKY. Každé dítko si namaluje svůj kousek. Ve všem děti provede naše zkušená lektorka, vysvětlí možné techniky a vše ukáže. V balíčku je 10KS KERAMIKY. Na výběr bude hrneček, talíř, figurky zvířátek, kasičky, nebo šperkovnice. Každé dítě si vybere svůj kousek, který si libovolně namaluje. Na výběr je široká škála barev GLAZUR MAYCO, které jsou jedny z nejlepších na trhu. V dílně máme zástěry i veškeré vybavení pro tvoření :) Pokud si budete chtít namalovat více kusů keramiky, nebo se budou chtít přidat i rodiče, není problém :)

PROSTOR VKUSNĚ VÝZDOBÍME balónky a girlandami, barevně podle povahy oslavy.

Součástí oslavy je KÁVA NEBO ČAJ pro dospělé účastníky a DOMÁCÍ LIMONÁDY nebo VODA S CITRUSY během oslavy.

Součástí programu je namalování speciálního památečního DÁRKU PRO OSLAVENCE - NAROZENINOVÉHO TALÍŘE, na jehož výrobě se budou malí i velcí hosté podílet. Vše vám vysvětlí naše koordinátorka :)

PROMÍTACÍ PLOCHA v přední místnosti, abyste mohli promítnout fotky oslavence nebo jinou legrácku

Úžasná FOTOSTĚNA A FOTOREKVIZITY pro zábavu a nezapomenutelné fotky z vaší oslavy.

Karetní a deskové HRY K DISPOZICI, jestli to je váš šálek kávy.

Občerstvení si můžete přinést vlastní, se vší přípravou vám pomůžeme a zajistíme následný úklid, o nic se nemusíte starat :) Nebo můžeme po domluvě občerstvení zařídit :)