NAROZENINOVÁ OSLAVA S TOČENÍM NA HRNČÍŘSKÉM KRUHU

Jedině ve SLOU FLOU můžete zažít oslavu v nádherném prostředí a s jedinečným zážitkem točením na kruhu v HRNČÍŘSKÉ DÍLNĚ.

Budou pro Vás připraveny tři prostory: REPREZENTATIVNÍ MÍSTNOST, KERAMICKÁ DÍLNA A HRNČÍŘSKÁ DÍLNA. Po celou dobu budou všechny PROSTORY JEN PRO VÁS. Budete mít tak zázemí pro dárky, dort, občerstvení a focení, ale i zázemí pro tvoření a vyzkoušíte si TOČENÍ NA KRUHU V NAŠÍ HRNČÍŘSKÉ DÍLNĚ. K pomoci vám bude KOORDINÁTORKA OSLAVY a LEKTORKA HRNČÍŘSTVÍ, které zajistí plynulý a příjemný průběh oslavy. Vytvoříte společně DÁREK PRO OSLAVENCE a zažijete tu nejlepší oslavu, jakou si lze představit :)

Doporučujeme partu do maximálně DESETI DĚTÍ a jejich doprovod :). Doporučujeme věk dětí od 9 let. 

DETAILNÍ INFORMACE NALEZNETE NÍŽE :)

Stačí nám napsat v jakém termínu si oslavu přejete a my vás obratem kontaktujeme :) Poté si termín rezervujete uhrazením zálohy 1000Kč vč. DPH. 

NAPIŠTE NÁM TERMÍN VAŠÍ OSLAVY:)

Dostupnost VOLNA MÍSTA
Kód: 255
6 390 Kč 5 280,99 Kč bez DPH
NAROZENINOVÁ OSLAVA S TOČENÍM NA HRNČÍŘSKÉM KRUHU

CENA OSLAVY: 

6 390Kč vč. DPH. (cena je pro 10 dětí)

Cena pro 20 dětí je 9 100Kč. (délka točení na kruhu jsou dvě hodiny - každé dítě 30min)

U NÁS MÁTE VŠE, CO JE PRO DOKONALOU OSLAVU TŘEBA: 

TŘI HODINY ČISTÉHO ČASU NA OSLAVU v prostorách SlouFlou - přední část SLOU FLOU OBÝVÁK a zadní část SLOU FLOU PRACOVNA je po celou dobu oslavy jen pro vás. Přední část je reprezentativní a budete zde mít přichystané občerstvení, dekorace, fotostěnu s rekvizitami, výzdobu a veškeré zázemí pro skvělou oslavu. V zadní části bude připravená dílna pro malování s dětmi, kde společně děti vytvoří dárek pro oslavence. 

KOORDINÁTORKU, která vám pomůže s přípravami oslavy a doladí společně s Vámi akci k dokonalosti. S dětmi pak vytvoří NAROZENINOVÝ PAMÁTEČNÍ TALÍŘ PRO OSLAVENCE. Ideální počet pro jednu koordinátorku je 10 dětí. Pokud chcete pořádat oslavu pro více dětí, doporučujeme zvážit přiobjednání druhé koordinátorky. 

Pro děti bude připravena HRNČÍŘSKÁ DÍLNA, kde si děti vyzkouší, jaké to je, TOČIT NA HRNČÍŘSKÉM KRUHU A PRACOVAT S HLÍNOU. Dílna je vybavena pěti kruhy, proto si každé dítě vyzkouší točit na svém kruhu. Pro pět dětí bude vždy půl hodina točení, ze zkušenosti víme, že je to optimální čas, abychom udrželi pozornost dětí a zároveň si stihli něco vytvořit. V dílně se děti vystřídají ve dvou skupinkách. Dílna je plně vybavena a připravena i se zástěrami a montérkami :)

PROSTOR SLOU FLOU VKUSNĚ VÝZDOBÍME balónky a girlandami, barevně podle povahy oslavy.

Součástí oslavy je KÁVA NEBO ČAJ pro dospělé účastníky a DOMÁCÍ LIMONÁDY nebo VODA S CITRUSY během oslavy.

Součástí programu je namalování speciálního památečního DÁRKU PRO OSLAVENCE - NAROZENINOVÉHO TALÍŘE, na jehož výrobě se budou malí i velcí hosté podílet. Vše vám vysvětlí naše koordinátorka :)

PROMÍTACÍ PLOCHA v přední místnosti, abyste mohli promítnout fotky oslavence nebo jinou legrácku

Úžasná FOTOSTĚNA A FOTOREKVIZITY pro zábavu a nezapomenutelné fotky z vaší oslavy.

Karetní a deskové HRY K DISPOZICI, jestli to je váš šálek kávy.

Občerstvení si můžete přinést vlastní, se vší přípravou vám pomůžeme a zajistíme následný úklid, o nic se nemusíte starat :) Nebo můžeme po domluvě občerstvení zařídit :)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení