NAROZENINOVÁ OSLAVA

Užijte si jedinečnou oslavu v nezapomenutelném prostředí SLOU FLOU v centru Prahy. 

NÁDHERNÉ prostředí, KOORDINÁTORKA, která vám se vším pomůže a zabaví děti, skvělý DÁREK PRO OSLAVENCE, který společně vytvoříme, zázemí pro rodiče S KÁVOU, ČAJEM nebo limonádou. VÝTVARNÁ DÍLNA pro děti a vše připravené a VYZDOBENÉ do nejmenšího detailu :)

Doporučujeme partu do maximálně DVACETI DĚTÍ a jejich doprovod :). 

DETAILNÍ INFORMACE NALEZNETE NÍŽE :)

Stačí nám napsat v jakém termínu si oslavu přejete a my vás obratem kontaktujeme :) Poté si termín rezervujete uhrazením zálohy 1000Kč vč. DPH. 

NAPIŠTE NÁM TERMÍN VAŠÍ OSLAVY:)

Dostupnost VOLNA MÍSTA
Kód: 246
3 690 Kč 3 049,59 Kč bez DPH
NAROZENINOVÁ OSLAVA

CENA OSLAVY: 3690Kč vč. DPH. 

U NÁS MÁTE VŠE, CO JE PRO DOKONALOU OSLAVU TŘEBA: 

TŘI HODINY ČISTÉHO ČASU NA OSLAVU v prostorách SlouFlou - přední část SLOU FLOU OBÝVÁK a zadní část SLOU FLOU PRACOVNA je po celou dobu oslavy jen pro vás. Přední část je reprezentativní a budete zde mít přichystané občerstvení, dekorace, fotostěnu s rekvizitami, výzdobu a veškeré zázemí pro skvělou oslavu. V zadní části bude připravená dílna pro malování s dětmi, kde společně děti vytvoří dárek pro oslavence. 

KOORDINÁTORKU, která vám pomůže s přípravami oslavy a doladí společně s Vámi akci k dokonalosti. S dětmi pak vytvoří NAROZENINOVÝ PAMÁTEČNÍ TALÍŘ PRO OSLAVENCE. Ideální počet pro jednu koordinátorku je 10 dětí. Pokud chcete pořádat oslavu pro více dětí, doporučujeme zvážit přiobjednání druhé koordinátorky. 

PROSTOR VKUSNĚ VÝZDOBÍME balónky a girlandami, barevně podle povahy oslavy.

Součástí oslavy je KÁVA NEBO ČAJ pro dospělé účastníky a DOMÁCÍ LIMONÁDY nebo VODA S CITRUSY během oslavy.

Součástí programu je namalování speciálního památečního DÁRKU PRO OSLAVENCE - NAROZENINOVÉHO TALÍŘE, na jehož výrobě se budou malí i velcí hosté podílet. Vše vám vysvětlí naše koordinátorka :)

PROMÍTACÍ PLOCHA v přední místnosti, abyste mohli promítnout fotky oslavence nebo jinou legrácku

Úžasná FOTOSTĚNA A FOTOREKVIZITY pro zábavu a nezapomenutelné fotky z vaší oslavy.

Karetní a deskové HRY K DISPOZICI, jestli to je váš šálek kávy.

Občerstvení si můžete přinést vlastní, se vší přípravou vám pomůžeme a zajistíme následný úklid, o nic se nemusíte starat :) Nebo můžeme po domluvě občerstvení zařídit :)

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení