PASTELOVÁ DÍLNA - CO BY SE STALO, KDYBY

Dílna inspirovaná Daisy Mrázkovou a její knihou stejného jména. "Co by se stalo, kdybych se ráno probudil/a jako krajina?... Jak bych asi vypadal/a? A v jaké roční době bych se chtěla probudit? Co by ve mně rostlo a kterým zvířatům bych poskytovala domov a útočiště? Jak bych voněla? Byla bych lesem plným hub a šišek nebo loukou plnou květů a bzučícího hmyzu? Horské údolí, do kterého z kopců stékají bystřiny a potůčky?"

Další úžasný kurz Hanky Molkové zaměřený na práci se suchým pastelem. 

Veškerý materiál je v ceně kurzovného. Doporučujeme vzít sebou desky na výkresy A3, pokud je máte. V opačném případě vám výkres zabalíme.

Cena kurzu: 900Kč

Kurz si rezervujte zálohou 350Kč. Doplatek na místě lektorce 550Kč.

Varianta:
Dostupnost VOLNA MÍSTA
Kód: 189/17.
350 Kč 289,26 Kč bez DPH
PASTELOVÁ DÍLNA - CO BY SE STALO, KDYBY
Na úvod vám lektorka Hanka poví o základních principech práce s pigmentem suchého pastelu. Specifickým a důležitým aspektem tohoto workshopu je nanášení pigmentu dlaní na papír, budete tak oslovovat smysl hmatu. Naučíte se postupným vrstvením míchat jedinečné, individuální odstíny a ze základních barev dojít k zemským tónům. Dílna je vhodná pro každého, nejvíce pro ty, kteří mají chuť malovat a zároveň hledají odvahu začít. V naší dílně dostanete podporu, bezpečný prostor i zkušené vedení. Získejte u nás důvěru ve vlastní schopnosti.
 

Workshop je vhodný opravdu pro každého, není potřeba mít jakékoliv výtvarné zkušenosti. Pokud si říkáte, že malovat neumíte, je pro vás workshop rozhodně vhodným bezpečným prostorem, abyste se mohli přesvědčit o opaku. Doporučujeme pouze zvážit vhodnost pro děti s ohledem na celkovou délku workshopu. Rádi bychom pro všechny účastníky vytvořili příjemnou atmosféru, ve které mohou nerušeně tvořit.

LEKTOR/více info:
Hana Molková
FC: @jelenineleni
www.instagram.com/jeleni_neleni

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení