VRSTVENÝ PASTEL - POJĎTE PANE, BUDEME SI HRÁT

Chcete si hrát s barvami a znovu objevovat vlastní svět fantazie? Vrátit se do dětských let, kdy jste měli ruce umazané od barev a byli zvědaví, co se stane, když...? Tak si vyhrňte rukávy, protože s touhle technikou se ušpiníte a pobavíte. Naučíte se nanášet a postupně fixovat jednotlivé vrstvy malované pigmentem suchého pastelu. Jednoduchými triky, které vám lektorka Hana Molková ukáže, tak vykouzlíte své obrázky. 

Veškerý materiál je v ceně kurzovného. Doporučujeme vzít sebou desky na výkresy A3, pokud je máte. V opačném případě vám výkres zabalíme.

Cena kurzu: 900Kč

Kurz si rezervujte zálohou 350Kč. Doplatek na místě lektorce 550Kč.

Varianta:
Dostupnost VOLNA MÍSTA
Kód: 195/30.
350 Kč 289,26 Kč bez DPH
VRSTVENÝ PASTEL - POJĎTE PANE, BUDEME SI HRÁT
Naučíte se nanášet a postupně fixovat jednotlivé vrstvy malované pigmentem suchého pastelu. Je to intuitivní a zvládne to skutečně každý. Tuto techniku můžete jednoduše přenést domů a malovat se svými dětmi, které budou z pastelů a špinavých rukou nadšené.
 
Pro ty, co mají strach začít, je to ideální příležitost i způsob, jak se do toho pustit. Je to intuitivní hra s barvami, kde člověk rychle vidí výsledek toho, co tvoří. V naší dílně dostanete podporu, bezpečný prostor i zkušené vedení. Získejte u nás důvěru ve vlastní schopnosti. Dílna je velmi vhodná i pro děti, které mají otevřenou fantazii a nemají strach experimentovat. Můžou nás dospělé během dílny inspirovat. 
 
LEKTOR/více info:
Hana Molková
FC: @jelenineleni
www.instagram.com/jeleni_neleni

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení