SlouFlou OBÝVÁK

REZERVACE PROSTORU SLOUFLOU OBÝVÁK

Slou Flou OBÝVÁK je vhodnou volbou versatilně vybaveného prostoru pro různé akce, kde prostor je důležitým prvkem pohodového setkání.

Probíhají tu školení, semináře, rodinné i firemní setkání. Oslavy, teambuildingy, vernisáže, autorská čtení, POP-UP shopy.. dosaďte si svou akci, kterou chcete uspořádat v příjemném prostředí vhodnou až pro 50 osob dle typu sezení.*


Najdete nás docházkovou chůzí od Metra A,B,C i budoucího D, pěšky pár minut od hlavního pražského nádraží. Nejdále je to z autobusového nádraží Florenc, odkud potřebujete popojet tři zastávky. 

Catering si připravte vlastní (pokud budete mít zájem, půjčíme Vám naše soukromé vybavení) nebo Vám catering po domluvě zařídíme v přilehlých podnicích. Nabídka je v okolí velká, chutná a zajímavá.

Cena rezervace prostoru OBÝVÁK

1A - VARIANTA HODINOVÁ.......... 740 Kč/hod bez DPH (účtováno po 30 minutách s minimální dobou pronájmu 3 hodiny)

1B - VARIANTA CELODENNÍ ZVÝHODNĚNÁ.......... 5.180 Kč bez DPH mezi 8:00 - 22:00 (rezervaci lze posunout na jiný volný termín nejpozději 5 pracovních dnů před začátkem akce)

1C - VARIANTA PEVNÁ, NEJVÝHODNĚJŠÍ.......... 3.000 Kč bez DPH ve slotu 8:00 - 16:00 hod nebo 14:00 - 22 hod (termín je pevný, bez možnosti přesunu ).

 * Prostor si prosím rezervujte ZDE dle dostupnosti, poté se spojte s Lídou a domluvte vše, co potřebujete k uspořádání dokonalé akce. Do pěti dnů uhraďte zálohu a tím potvrďte rezervaci. Pokud nebude platba do 5 dnů připsána na účet, rezervace automaticky zaniká -> tzn. počítejte s dobou bankovního převodu.


* 35 míst k sezení u stolů 

* 50 míst k sezení pro divadelní uspořádání (přednášky, semináře..)


 

vybavení vlastní catering

Lednice, sodastream, rychlovarná konvice, kávovar,pěnovač mléka, hotdogovač, ruční mixer,talíře, hrnečky, skleničky na limonádu, skleničky na víno, karafy, džbánky, konvice, lžičky, ostré nože, utěrky, houbičky na nádobí... snad jsme na nic nezapomněli.

vybavení technické

Wifi, Bluetooth reproduktor, Promítací monitor Samsung zavěšený na stěně pro prezentace (USB, HDMi,zrcadlení obrazovky), HDMi kabel, promítací plátno, promítačka za poplatek 200Kč, flipchart stojan, rolety ve dveřích a okně pro větší soukromý v prostoru, prodlužovací kabely, za doplatek je možné použít tepelnou stěnu

jak se k nám dostanete

Metro A,C Muzeum je nejblíže. Z metra vystoupit směr Muzeum a za ním pokračovat do Vinohradská ulice. 5 minut

Metro B Můstek. Pokud nechcete na Můstku přestoupit na linku A směřující na Muzeum, pak vystupte a projděte se ten kousek po Václavském náměstí pěšky. Za budovou Muzea pokračujte rovně do Vinohradské ulice. 8 minut

Tramvaj 11 a 13 Vás doveze skoro přímo před dveře, tramvajová zastávka se jmenuje Italská.1 min

Z Hlavního nádraží se dostanete buď metrem na C na Muzeum (viz. vysvětlení výše) nebo po chodníku podél magistrály. Z vestibulu nádraží tedy jděte do prvního patra. Jakmile se dostanete na ulici, koukněte vlevo a jděte, dokud nenarazíte na světelnou křižovatku. Tam začíná ulice Vinohradská. 8 minut

Z autobusového nádraží Florenc se k nám vydejte buď metrem B (viz. vysvětlení výše) nebo autobusem 135 směr Chodov. Vystupte na zastávce Na Smetance a pokračujte po směru jízdy autobusu, dokun nenarazíte na ulici Vinohradskou. Tam zabočte do prava k nám. 12 minut

parkování

V okoli je spoustu fialových zón smíšeného parkování. Doporučuji využít aplikaci nebo www stránky PARKUJ V KLIDU. Parkovat můžete také na parkovišti u Hlavního nádraží nebo se podívejte na www.mrparkit.com

Pro vyložení a naložení doporučujeme jednoduše zaparkovat před námi na chodníku, protože věříme v soudnost městské policie. 

kde se v okolí můžete dobře najíst

Pauza na oběd je většinou krátká, proto na českou hotovku doběhněte hned vedle do restaurace Hajnovka. Čínské nudle i Sushi bistro je přes ulici. Milujeme kavárnu Kaabu za rohem, která dělá výborné vajíčkové snídaně až do 15 hod.

No a samozřejmě, jakákoli aplikace na dovoz jídla přímo do prostor funguje velmi dobře nejen pro obědovou pauzu, ale například boxy z Bageterie Boulevard jsou skvělé jako snack během dne.