SlouFlou PRACOVNA

Slou Flou PRACOVNA je prostor na pořádání komornějších schůzek, školení a porad, zároveň vhodný prostor na uspořádání workshopu nebo kreativní části oslav a teambuidingů.*


Najdete nás docházkovou chůzí od Metra A,B,C i budoucího D, pěšky pár minut od hlavního pražského nádraží. Nejdále je to z autobusového nádraží Florenc, odkud potřebujete popojet tři zastávky. Do prostoru se nevchází z ulice, ale přes vchodové dveře domu. 

Catering si zařiďte vlastní nebo Vám catering po domluvě zařídíme v přilehlých podnicích. Nabídka je v okolí velká, chutná a zajímavá.


* max. 16 míst k sezení u stolů

* max. 25 míst k sezení v divadelním uspořádání


Cena rezervace prostoru PRACOVNA

1A - VARIANTA HODINOVÁ.......... 450 Kč/hod bez DPH (účtováno po 30 minutách s minimální dobou pronájmu 3 hodiny) 

1B - VARIANTA CELODENNÍ ZVÝHODNĚNÁ.......... 2.600 Kč bez DPH mezi 8:00 - 22:00 (rezervaci lze posunout na jiný volný termín nejpozději 5 pracovních dnů  před začátkem akce)

1C - VARIANTA BUSINESS PEVNÁ, NEJVÝHODNĚJŠÍ.......... 1.900 Kč bez DPH ve slotu 8:00 - 16:00 hod nebo 14:00 - 22 hod (termín je pevný, bez možnosti přesunu nebo storna). 

 * Prostor si prosím rezervujte ZDE dle dostupnosti, poté se spojte s Lídou a domluvte vše, co potřebujete k uspořádání dokonalé akce. Do pěti dnů uhraďte zálohu a tím potvrďte rezervaci. Pokud nebude platba do 5 dnů připsána na účet, rezervace automaticky zaniká -> tzn. počítejte s dobou bankovního převodu.


 

zázemí pro občerstvení

rychlovarná konvice, frenchpress, skleničky na limonádu, hrnečky na kávu, džbánky na vodu, konvice, lžičky, ostré nože, utěrky, houbičky na nádobí... snad jsme na nic nezapomněli.

vybavení pracovny

polohovatelné stoly, velké množství světla, dvoudřez

vybavení technické

promítací plátno, promítačka, flipchart, bluetooth reproduktor, wifi

jak se k nám dostanete

Metro A,C Muzeum je nejblíže. Z metra vystoupit směr Muzeum a za ním pokračovat do Vinohradská ulice. 5 minut

Metro B Můstek. Pokud nechcete na Můstku přestoupit na linku A směřující na Muzeum, pak vystupte a projděte se ten kousek po Václavském náměstí pěšky. Za budovou Muzea pokračujte rovně do Vinohradské ulice. 8 minut

Tramvaj 11 a 13 Vás doveze skoro přímo před dveře, tramvajová zastávka se jmenuje Italská.1 min

Z Hlavního nádraží se dostanete buď metrem na C na Muzeum (viz. vysvětlení výše) nebo po chodníku podél magistrály. Z vestibulu nádraží tedy jděte do prvního patra. Jakmile se dostanete na ulici, koukněte vlevo a jděte, dokud nenarazíte na světelnou křižovatku. Tam začíná ulice Vinohradská. 8 minut

Z autobusového nádraží Florenc se k nám vydejte buď metrem B (viz. vysvětlení výše) nebo autobusem 135 směr Chodov. Vystupte na zastávce Na Smetance a pokračujte po směru jízdy autobusu, dokun nenarazíte na ulici Vinohradskou. Tam zabočte do prava k nám. 12 minut

parkování

V okoli je spoustu fialových zón smíšeného parkování. Doporučuji využít aplikaci nebo www stránky PARKUJ V KLIDU. Parkovat můžete také na parkovišti u Hlavního nádraží nebo se podívejte na www.mrparkit.com

Pro vyložení a naložení doporučujeme jednoduše zaparkovat před námi na chodníku, protože věříme v soudnost městské policie. 

kde se v okolí můžete dobře najíst

Pauza na oběd je většinou krátká, proto na českou hotovku doběhněte hned vedle do restaurace Hajnovka. Čínské nudle i Sushi bistro je přes ulici. Milujeme kavárnu Kaabu za rohem, která dělá výborné vajíčkové snídaně až do 15 hod.

No a samozřejmě, jakákoli aplikace na dovoz jídla přímo do prostor funguje velmi dobře nejen pro obědovou pauzu, ale například boxy z Bageterie Boulevard jsou skvělé jako snack během dne.