SlouFlou PRACOVNA

Slou Flou PRACOVNA je dobře vybavená výtvarná dílna a prostor na pořádání schůzek.*

Probíhají tu kurzy, arteterapeutická sezení, malování keramiky, kreativní část oslav a teambuildingů a nebo menší schůze .. 

Najdete nás docházkovou chůzí od Metra A,B,C i budoucího D, pěšky pár minut od hlavního pražského nádraží. Nejdále je to z autobusového nádraží Florenc, odkud potřebujete popojet tři zastávky. 

Catering si připravte vlastní nebo Vám catering po domluvě zařídíme v přilehlých podnicích. Nabídka je v okolí velká, chutná a zajímavá.

Cena rezervace prostor začíná na 370 Kč za hodinu bez DPH, slevy nabízíme mimo špičku. Pokud Vás prostor oslovil, ozvěte se nám. Chtěli bychom našim sousedům z přilehlých městských částí nabídnout zajímavý program a vybraným projektům (také neziskovým organizacím) nabídneme lepší cenu.

Nájem je účtován každou započatou půlhodinu.


* 16 míst k sezení u stolů 


 

zázemí pro občerstvení

rychlovarná konvice, frenchpress, pěnovač mléka, hotdogovač, ruční mixer,talíře, hrnečky, skleničky na limonádu, skleničky na víno, karafy, džbánky, konvice, lžičky, ostré nože, utěrky, houbičky na nádobí... snad jsme na nic nezapomněli.

vybavení pracovny

polohovatelné stoly, velké množství světla, dvoudřez,paletky, štětce, houbičky, šablony, razítka, linoryt, pomůcky na mozaiku

vybavení technické

promítací plátno, promítačka, flipchart, bluetooth reproduktor, wifi

jak se k nám dostanete

Metro A,C Muzeum je nejblíže. Z metra vystoupit směr Muzeum a za ním pokračovat do Vinohradská ulice. 5 minut

Metro B Můstek. Pokud nechcete na Můstku přestoupit na linku A směřující na Muzeum, pak vystupte a projděte se ten kousek po Václavském náměstí pěšky. Za budovou Muzea pokračujte rovně do Vinohradské ulice. 8 minut

Tramvaj 11 a 13 Vás doveze skoro přímo před dveře, tramvajová zastávka se jmenuje Italská.1 min

Z Hlavního nádraží se dostanete buď metrem na C na Muzeum (viz. vysvětlení výše) nebo po chodníku podél magistrály. Z vestibulu nádraží tedy jděte do prvního patra. Jakmile se dostanete na ulici, koukněte vlevo a jděte, dokud nenarazíte na světelnou křižovatku. Tam začíná ulice Vinohradská. 8 minut

Z autobusového nádraží Florenc se k nám vydejte buď metrem B (viz. vysvětlení výše) nebo autobusem 135 směr Chodov. Vystupte na zastávce Na Smetance a pokračujte po směru jízdy autobusu, dokun nenarazíte na ulici Vinohradskou. Tam zabočte do prava k nám. 12 minut

parkování

V okoli je spoustu fialových zón smíšeného parkování. Doporučuji využít aplikaci nebo www stránky PARKUJ V KLIDU. Parkovat můžete také na parkovišti u Hlavního nádraží nebo se podívejte na www.mrparkit.com

Pro vyložení a naložení doporučujeme jednoduše zaparkovat před námi na chodníku, protože věříme v soudnost městské policie. 

kde se v okolí můžete dobře najíst

Pauza na oběd je většinou krátká, proto na českou hotovku doběhněte hned vedle do restaurace Hajnovka. Čínské nudle i Sushi bistro je přes ulici. Milujeme kavárnu Kaabu za rohem, která dělá výborné vajíčkové snídaně až do 15 hod.

No a samozřejmě, jakákoli aplikace na dovoz jídla přímo do prostor funguje velmi dobře nejen pro obědovou pauzu, ale například boxy z Bageterie Boulevard jsou skvělé jako snack během dne.