ČLENSTVÍ V HRNČÍŘSKÉ DÍLNĚ

Členství lze momentálně objednat pouze emailem. 

 

Hrnčířskou dílnu ve SlouFlou jsme tvořili tak, aby prostředí, ve kterém pracujete bylo příjemné a  cítili jste se v něm pohodlně. Udržet tenhle standad není v prostoru plném hlíny, igelitů, hadrů a houbiček, plátů a neforemného vybavení vůbec jednoduché a vůbec ne běžný standard. Aby tohle mohlo pro všechny fungovat, znamená to dodržovat osobní lidský přístup a striktně také domluvená pravidla. Jste-li přípraveni, vítejte u nás. 

Členství v hrnčířské dílně SlouFlou není pro úplné začátečníky. V průběhu vašich návštěv nebude k dispozici lektorka. (pro získání zkušeností se přihlašte do našich kurzů)

  • o členství můžete zažádat po třech dlouhodobých odchozených kurzech nebo po absolvování zaškolovacího kurzu (pokud máte za sebou kurzy v jiné dílně) 
  • členství je měsíční, vzniká zakoupením alespoň minimálního kreditu na osm hodin v hrnčířské dílně v daném měsíci 
  • v rámci členství získáte přístup do hrnčířské dílny, možnost používat hrnčířské kruhy a vyhrazené pomůcky v dílně, dva úložné boxy na výrobky a vaše osobní pomůcky, přežahy vašich výrobků (bez limitu), základní glazury (průhledná, bílá a obměňované glazury Mayco), ostré výpaly vašich výrobků (limitováno 20ks/8 hodin) a servis zkušené keramičky v podobě nakládání přežahů a výrobků k  ostrému výpalu, udržovací úklid dílny 
  • v rámci členství není zahrnuta točířská hlína, servis obtáčení výrobků, servis glazování, úklid pracovního místa 


Zaškolovací kurz je osobní schůzka v dílně SlouFlou, při které vás provedeme dílnou, předáme vám informace o chodu dílny a ukáže, jak dílnu správně používat. Při nesprávných postupech můžete poškodit nejen vybavení dílny, ale také výrobky ostatních členů a kurzistů nebo dokonce ohrozit svoje zdraví.

Vyhrazujeme si právo ukončit členství, pokud nebudete respektovat pravidla chodu dílny. Pravidlo, co není zakázáno je povoleno prosím v dílně neuplatňujte :-) Může se stát, že předchozí člen nerespektoval pravidla dílny. Nekopírujte ho. Je pravděpodobné, že toto členství skončí. Pojďme každý z nás a společně cestou KAIZEN.

 

Pokud nemáte zkušenosti, běžte prosím nejdříve na kurz. Pokud například špatně naglazujete, zničíte plát v peci, jste za to zodpovědní. Učit se stylem "pokus omyl" lze, ale bude to zbytečně drahé pro vás a nepříjemné pro celou partu členů hrnčířské dílny. 


Členství zakoupíte v eshopu na daný měsíc. Docházet do dílny můžete po rezervaci v rezervačním systému. Můžete přijít  maximálně 15 minut před začátkem rezervace, abyste měli čas na převléknutí a aklimatizaci. Odejít můžete maximálně 15 minut po konci rezervace, abyste měli čas na převléknutí a klidnou mysl, že odcházíte z dílny, kterou jste uvedli do dobrého stavu. 


Ceny můžeme měnit. Zejména kvůli ceně elektřiny a inflaci. Aktuální ceník bude vždy na měsíc. 

Zaškolovací kurz do dílny SlouFlou probíhá v termínu, ve kterém se domluvíte s lektorkou. Jeho cena je 800Kč a trvá přibližne jednu hodinu. Záleží na zkušenosti hrnčíře. 

Minimální členství 8 hodin - 2500Kč, každá další hodina 300Kč

Minimálních osm hodin členství si kupujete na daný měsíc a nejsou refundovatelné. Další hodiny si můžete přikoupit v rámci měsíce dle potřeby.  Míst je omezený počet, nenechávejte rezervaci členství na poslední chvíli. Členství je nepřenosné. Do dílny s vámi může přijít jako doprovod maximálně jedna osoba, která ale není oprávněna využívat dílnu jste za ni zodpovědní (zjednodušeně doprovod pouze jako kamarád/ka na pokec).


Hrnčířskou hlínu MA  používáme jako jedinou v dílně. Hlínu máme v prodeji v 5kg balíčku, stojí 160 Kč.