HRNČÍŘSTVÍ KURZ

 15 nebo 30 hodin v dílně. Po kurzu se můžete stát členem hrnčířské dílny.

REZERVUJTE SI LEKCI 4.A (už máte zakoupený kurz, přesměrujeme vás na rezervační stránku)

   KOUPIT SI KURZ     (budete k nám chodit pravidelně, proto je potřeba udělat si REGISTRACI v rezervačním systému slouflou.reenio.cz, po rezervaci a přihlášení se objeví nová nabídka KREDIT v menu rezervačního systému, zakupte si balíček kreditů dle vybraného kurzu, které použijete pro rezervaci lekce)

 KOUPIT POUKAZ NA KURZ JAKO DÁREK    (přesměrujeme vás na eshop - čtete prosím celý popis, ať víte, kde stáhnout voucher, spolu s ním obdarovaný dostane informace, jak kurz uplatnit)

 

Perfektní hrnky vymáčkne co pár vteřin mašina ve fabrice. Takže jestli vás to dotáhlo až sem, pravděpodobně hledáte činnost, která vás bude centrovat, usměrňovat, uklidňovat. (ne nadarmo se v mediích píše, že Hrnčířství je nová Jóga)

HRNČÍŘSTVÍ je ŘEMESLO a cesta k němu je vydlážděna trpělivostí, prostě si to musíte u kruhu odsedět. 

Jestli nemáte vůbec žádné zkušenosti, ještě než se upíšete k pravidelným seancím, vyzkoušejte jednu hodinu - kruh na zkoušku.


KURZ HRNČÍŘSTVÍ 

Pět nebo deset lekcí (každá lekce má tři!! hodiny) pro začátečníky a mírně pokročilé.

Pracujete po celou dobu na svém kruhu. Lekce si rezervujete podle potřeby v rezervačním systému, v den a hodinu, která se vám hodí. 

Lektorka na začátku každé lekce probere základy centrování. Opakování je matka moudrosti a navíc, každá otázka, kterou položí někdo na kurzu a každá informace, která na kurz zazní, může znamenat přesně ten střípek, který chyběl k vycentrovanému hrnku. 

  • na kazdé lekci strávíte 3 hodiny prací v hrnčířské dílně, lektorka vede malou skupinu, a tak má prostor věnovat se každému 
  • můžete k výpalu předat až 3 ks výrobků z každé lekce (Vaše výrobky projdou prvním výpalem - přežahem, pak budou připravené na druhý výpal - můžete si nechat výrobky naglazovat průhlednou glazurou nebo si jako svou poslední lekci rezervovat lekci glazování)
  • přijďte na čas, lektorka si vás vyvedává na ulici před vchodem do dílny (ani ne moc brzy, ani ne moc pozdě)
  • kurz je nepřenosný, vyčerpejte si lekce v době platnosti 

S sebou: oblečení na převlečení, omyvatelné boty, starý ručník, papírovou tašku (ideálně jako z Rohlíku)

Výrobky jsou většinou vypáleny do 30 dnů po kurzu, někdy trochu déle.

Hlavní lektorka dílny SlouFlou je Anna Mirkovičová, alias kera_mikaze 

CENA KURZU

1 lekce (3 hodiny) 1500Kč (rezervujte si jednorázovou lekci přímo  na daný termín v rezervačním systému. Dále si můžete objednat balíček MALOVÁNÍ KERAMIKY nebo se objednat na kurz GLAZOVÁNÍ, pokud jste se při registraci zadali, že se vám výrobky nemají glazovat průhlednou glazurou)

5 lekcí (15 hodin) 6000Kč (sleva 20% proti jednorázové lekci - vytvořte si registraci v rezervačním systému, po přihlášení bude nově v nabídce KREDIT, zakoupením kreditu získáte slevu a kredity na rezervaci lekcí. Kredity jsou platné 75 dnů. Buď si můžete odchodit pouze hodiny hrnčířství nebo si vyhradit jednu lekci a rezervovat si místo na glazování)

10 lekcí (30 hodin) 9000Kč (sleva 40% proti jednorázové lekci - vytvořte si registraci v rezervačním systému, po přihlášení bude nově v nabídce KREDIT, zakoupením kreditu získáte slevu a kredity na rezervaci lekcí. Kredity jsou platné 100 dnů.Buď si můžete odchodit pouze hodiny hrnčířství nebo si vyhradit jednu až dvě lekce a rezervovat si místo na glazování)


O čem se můžete rozhodnout později:

Potřebujete ještě víc točení na kruhu? Klikněte sem pro informace k členství v hrnčířské dílně SLOU FLOU

Chcete si výrobky naglazovat barevnými glazurami?