VÍKENDOVÝ KURZ HRNČÍŘSTVÍ

 

REZERVUJTE SI TERMÍN 4.B (přesměrujeme vás na rezervační stránku)


Zveme vás do hrnčířské dílny na Vinohradské ulici vybavené pěti kruhy, každý účastník má po celou dobu kurzu svůj kruh. Pracujeme s kvalitní točířskou hlínou, výrobky Vám pálíme na 1200°C!

Nemusíte bát, že byste se na kruhu střídali, po celou dobu kurzu budete pracovat na svém kruhu.

VÍKENDOVÝ KURZ MÁ VŽDY NĚJAKÉ ZAMĚŘENÍ, cíl ke kterému se budeme snažit během této intenzivní jízdy dostat. Co bude meta závisí trochu na vás - začátečníci si mohou přát nějaký květináček s podmističkou, mírně pokročilejší třeba vyšší vázu a pokročilejší třeba čajovou konvičku. 

  • celkově strávíte  2 dny a v každém dnu 4 hodiny prací v hrnčířské dílně, lektorka vede malou skupinu, a tak má prostor věnovat se každému 
  • k výpalu předáte svůj hlavní výrobek a až tři další výrobky, které se vám cestou povedli a vy si je rádi uchováte jako vzpomínku na super kurz
  • dekorovat budeme barevnými engobami, výrobky vám předáme glazované průhlednou glazurou. (pokud budete chtít, je možné se přihlásit na kurzu GLAZOVÁNÍ - tenhle krok si rozmýšlejte a podle toho udělejte registraci po příchodu do dílny - lektorka vám to ještě při začátku kurzu vysvětlí)
  • přijďte na čas, lektorka si vás vyvedává na ulici před vchodem do dílny (ani ne moc brzy, ani ne moc pozdě)
  • objednaný kurz je přenosný (jestli vám do termínu něco vleze nebo nedej Bože na vás něco vleze, nabídněte kurz kamarádům, když to neuděláte, kurz propadne, a to je škoda)

Cena: 3500Kč

S sebou: oblečení na převlečení, omyvatelné boty, starý ručník, papírovou tašku (ideálně jako z Rohlíku)

Výrobky jsou většinou vypáleny do 30 dnů po kurzu, někdy trochu déle.

Lektorka dílny SlouFlou je Anna Mirkovičová, alias kera_mikaze