MALOVÁNÍ NEBO GLAZOVÁNÍ KERAMIKY Z HRNČÍŘSKÝCH KRUHŮ

K práci s keramikou neodmyslitelně patří GLAZURY.

Byli jste u nás nebo půjdete na kurz na hrnčířském kruhu a zajímá vás, jak dál pracovat s výrobky z kurzu?

Koukněte na varianty

 

1. VARIANTA PRŮHLEDNÁ GLAZURA

Chcete nechat keramiku přírodní, chcete vidět surovost hlíny. V tom případě potřebujete pouze průhlednou glazuru, aby byl výrobek funkční.  

Nic neřešte, užijte si kurz hrnčířství, průhledná glazura je v rukách lektorky.


1_1_keramika 3  

2. VARIANTA MALOVÁNÍ KERAMIKY

Keramiku chcete oživit nějakými obrázky, napsat na ni věnování, personalizovat ji....

V tomhle případě si objednejte balíček MALOVÁNÍ KERAMIKY. Vyberete si až 6 barevných glazur Mayco, vyzvednete si vaše výrobky z kurzu hrnčířství s průhlednou glazurou, pomalujete si je a my je pro vás šupneme do pece na třetí výpal. 

Variantu malování si nemusíte rozhodnout hned na kurzu, balíček s barevnými glazurami pro malování si můžete objednat až 2 dny předtím, než si půjdete vyzvednodut hotovou keramiku z kurzu hrnčířství.


1_mandalové talíře po

3. VARIANTA GLAZOVÁNÍ KERAMIKY NA KURZU GLAZOVÁNÍ *pozóóór

Glazování je trochu alchemie. Nikdy přesně nevíte, jak to dopadne, jestli se vám výrobek připeče, steče, probarví jak chcete, a na rovinu, není to ani úplně čistá práce. Ale když se to povede, tak je to láska!

Jestli si chcete tuhle variantu vyzkoušet, přihlaste se na kurz GLAZOVÁNÍ. Pracujeme s glazurami Mayco. Jsou naprosto skvělé a díky nim minimalizujeme, že se to nepovede. (ale furt se někdy něco nepovede)

KURZ GLAZOVÁNÍ

Kurz glazování je zatím výhradně určen pro účastníky kurzu hrnčířství ve SlouFlou. 

* Variantu glazování si MUSÍTE rozmyslet dopředu a zapsat si ji do registrace na kurzu. Lektorka vám totiž výrobky nemůže namočit do průhledné glazury, musí vám je předat hrubé, surové - v přežahu.

Výrobek na obrázku je vyroben https://www.instagram.com/studio.kraj

Během lekce (vyhraďte si 1-1,5 hodiny) si můžete naglazovat

- až 5 kusů výrobků z jednorázového kurzu hrnčířství (kurz si klasicky rezervujte na rezervační stránce), cena je 590Kč.

- až 15 kusů výrobků z dlouhodobého kurzu hrnčířství (lekci si zarezervujte z kreditů pro dlouhodobý kurz) - domluvíte se s lektorkou na hodině hrnčířství, aby pro vás měla výrobky připravené v přežahu. Času se také nebojte, můžeme ho pro vás nastavit.

 

studio kraj